Kahramanmaraş’ta Organize Sanayi ve Kavlaklı Yolunda Çalışma! Kahramanmaraş’ta Organize Sanayi ve Kavlaklı Yolunda Çalışma!

Kahramanmaraş'ta belediye otobüslerinin gece saat 23:00'den sonra hizmet vermemesi, geç saatlere kadar çalışan veya ailecek misafirliğe giden vatandaşlar için büyük bir sorun yaratıyor. Bu durumdan mağdur olan vatandaşlar, toplu taşıma araçlarının hizmet saatlerinin uzatılmasını talep ediyor.

Otobüs Seferleri Yetersiz kalıyor

Kahramanmaraş'ta halen otobüslerin hizmet saatleri 06:20-22:00 olarak belirlenmiş durumda. Bu durum, geç saatlere kadar çalışan veya ailecek misafirliğe giden vatandaşlar için büyük bir sorun yaratıyor. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte bu sorun daha da büyüdü. Geç saatlere kadar çalışanlar işten çıkınca evlerine dönemiyor, ailecek misafirliğe gidenler ise otobüs saati kaçırınca mağdur oluyor.

Vatandaşlar Çözüm İstiyor

Mağdur olan vatandaşlar, belediye otobüslerinin en azından 01:00'e kadar hizmet vermesini talep ediyor. Bu sayede geç saatlere kadar çalışan veya misafirliğe giden vatandaşların evlerine dönüşleri kolaylaşacak. Vatandaşlar, belediyeden bu konuda duyarlılık bekliyor.

Editör: Editör 07