Program, Valilik himayesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığının katkılarıyla Aile ve Sosyal Hzimetler İl Müdürlüğü ve Balcı Dede olarak bilinen Nusret Sapsız’ın iş birliğinde düzenlendi.

Yıllardır balcılık esnaflığı yaparken bir yandan da çok sevdiğim muhabbet kuşlarını beslediğini ifade eden Nusret Sapsız yaptığı konuşmasında, “Bugün size bir sürpriz hazırlamak istedik. Başarılarınızın hediyesi olarak sizlere hem karne hem de bayram sürprizi olarak beslediğim muhabbet kuşlarını hediye etmek istedim.” dedi.

G1 A1384

Öksüz ve yetim çocuklarımızın başını okşamak, onlara aile sıcaklığını hissettirmek anlamında güzel bir programın düzenlendiğini ifade eden Vali Ünlüer, Balcı Dede Nusret Sapsız ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Dulkadiroğlu Belediyesi Sosyal Etkinlik Alanları İçin Kolları Sıvadı Dulkadiroğlu Belediyesi Sosyal Etkinlik Alanları İçin Kolları Sıvadı

Konuşmaların ardından Vali Mükerrem Ünlüer ve Eşi Dr. Selma Ünlüer, Nusret Sapsız ve protokol üyeleri ile birlikte öksüz ve yetim çocuklara muhabbet kuşları hediye ettiler.

Editör: Editör 02