Mehmet adlı bir kişi, Güllü Çolak'ın kayboluşuyla ilgili canlı yayına katılarak eşinin 2 aydır ulaşılamadığını belirtti. Ancak program ilerledikçe, olayın çok daha karmaşık ve korkunç bir boyutta olduğu ortaya çıktı.

Müge Anlı, programda ilginç bir detayı paylaşarak, Güllü'nün önceki eşi olan Murat'ın da canlı yayına katıldığını ve olayın arka planını aydınlattığını belirtti. Murat, Güllü'nün kendisine ve Müge Anlı'ya olan kızgınlığını ifade ederken, daha önce Güllü'nün ailesiyle ilgili korkunç bir olayı anlattı.

Muge Anli Da Dehsete Dusuren Iddia Kiyma Makinesinde Cektiler 1717666848 862 X750

Kahramanmaraş’ta genç kadın sevgilisini öldürdü! Kahramanmaraş’ta genç kadın sevgilisini öldürdü!

Güllü'nün yeğeni Murat, Güllü'nün ailesinin bir "çete" olduğunu iddia etti. Annesi, halası ve amcasının oluşturduğu bu çetenin, Kahramanmaraş'ta bir adamı kaçırıp öldürdüğünü ve kıyma makinesinde çektiklerini iddia etti. Murat, ailesinin bu cinayeti aralarında konuşurken duyduğunu ve hatta telefonda tehditler aldıklarını söyledi. Cinayetin ayrıntıları, bir yıl boyunca aile içinde konuşulduğunu ve hatta kanı temizlemek için bile çaba harcandığını belirtti.

Mehmet ise program sırasında, 2011 yılında birinin öldürüldüğünü duyduğunu ancak kim olduğunu bilmediğini ifade etti. Ancak Murat'ın açıklamaları, olayın çok daha derin ve korkunç olduğunu gösterdi.

Müge Anlı, olayın arka planını aydınlatmaya çalışırken, Kahramanmaraş'ta bu dehşet verici cinayetin ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi bekleniyor.

Editör: Editör 02